Proszę, nie głosujcie na mnie

Z wielką przyjemnością odebrałem informację, iż zostałem nominowany do nagrody w Plebiscycie Osobowość Roku 2017 w kategorii Biznes organizowanym przez Redakcję Głosu Szczecińskiego na obszarze Powiatu Polickiego.

Jak napisał redaktor naczelny tej gazety Pan Krzysztof Nałęcz,

„Pokazywanie w naszym dzienniku oraz portalu internetowym ciekawych osób, kształtujących życie społeczności lokalnych to największa przyjemność w codziennej pracy i dziennikarski obowiązek. Do plebiscytu kandydatów do tytułu Osobowość Roku nominują nasi dziennikarze, bo to oni codziennie opisują najważniejsze wydarzenia. A bohaterami ich relacji są ludzie. Wśród nich postaci niebanalne, bo tylko tacy ludzie zmieniają rzeczywistość. Oczywiście, czekamy także na zgłoszenia od Czytelników. I to oni, a nie dziennikarze „Głosu”, wybiorą laureatów.”

Nominacja ta sprawiła mi niezwykłą przyjemność, bo ustawiono mnie w jednym szeregu z niezwykle zacnymi nominantami jak Kazimierz Trzciński, mój Szef, Prezes Grupy Azoty i szef ZCH Polic Pan Wojciech Wardacki czy Grzegorz Dobosz, największy i najlepszy przedsiębiorca prywatny w naszym regionie.

Proszę jednak, by na mnie nie głosować.

Myślę, że lepiej będzie te 2,46 zł brutto za jeden sms z głosem przeznaczyć na jakieś fajne ciacho do kawy albo wisienkę do drinka.

Znajdując się bowiem w tak wybitnym gronie, nie czuję się godzien, by rywalizować w esemesowym plebiscycie z Takimi postaciami w tej właśnie kategorii.

Sama nominacja jest dla mnie wielkim wyróżnieniem, za co dziękuję gorąco Redakcji i jestem tym absolutnie usatysfakcjonowany.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.