35. Śmietnik Artystyczny czyli 20 lat minęło…

Wieczorem 20 czerwca w Klubie Nauczyciela zagrał już po raz 35. Śmietnik Artystyczny. Jednak to nie jubileusz kolejnej 35. edycji był najważniejszy. Od pierwszego Śmietnika minęło 20 lat.

Śmietnik jako kulturalne zjawisko jest chyba najstarszą i najdłużej trwającą cykliczną impreza, na której młodzi wykonawcy prezentują swoje talenty, umiejętności i twórczość. Formuła Śmietnika jest tak pojemna, że swobodnie mieści się na nim ostry rock, najbardziej metafizyczna poezja, kabaret, taniec, muzyka instrumentalna.

Jubileusz, który i mnie dotyczył był niezwykle przyjemny, głównie z powodu okazji do spotkania ze starymi znajomymi i wspólnego odspiewania, że to już 20 lat minęło…

Jako stary śmietnikowiec i jego współtwórca składam życzenia wszystkim, całej śmietnikowej rodzinie, która przez te 20 lat stała się już baaaaaaardzo liczna.

W tekście dwie foty zrobione przez przyjaciela Śmietnika – Piotra Jasinę.

Foto 1 – jubileuszowe pamiątki(od prawej) – Pani Dyrektor Golisowicz „Beata”, Dyrektor Kliszewski „Klisza”, nasz wierny i dzielny akustyk Sławek, aktualna młodzież śmietnikowa w tym prowadzący Andrzej, starsza młodzież śmietnikowa Milena oraz najstarsza młodzież śmietnikowa Aga „szefowa”, Ewa „Surmina”, Grzesiek, Przemek i… profesor Mirosław Chmielewski „profesor vel Chmielu”

Foto 2 – na ganku już bardziej na luzie (od lewej) – Beata, Chmielu, ja, moja ukochana żona, Klisza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.