Grzegorz Ufniarz

mam coś do zrobienia

GŁOS MIESZKAŃCA

W tym miejscu, zgodnie z noworocznymi zapowiedziami, chciałbym zaprosić wszystkich odwiedzających moją stronę, mieszkańców Gminy Police, do zgłaszania swoich wniosków, problemów, opisywania ważnych spraw, na które będę mógł zareagować.
Chciałbym, aby to miejsce pomagało Wam rozwiązywać problemowe sprawy. Od zgłaszania drobnych rzeczy typu uszkodzone mienie komunalne, dziurawa droga czy chodnik, brak przejścia dla pieszych czy miejskiego oświetlenia. Na sprawach ważniejszych(np. opinie o bieżących działaniach gminy, o problemach dotykających całą naszą społeczność, pomysłach do zrealizowania w Policach) kończąc.

Zapraszam do tej współpracy i deklaruję, że w miarę swoich możliwości i sił będę się starał te problemy pomóc rozwiązywać.

Technicznie, proszę te sprawy zgłaszać w formie komentarza do tego wpisu. Zastrzegam sobie prawo do rozwijania poszczególnych spraw poprzez wstawianie opisów problemu, sposobu jej rozwiązania, dokumentacji fotograficznej itp. Osoby zgłaszające swoje sprawy mają pełne prawo zachować anonimowość, umówmy się, że dane osób, adresy i telefony kontaktowe zachowam jedynie dla swojej wiadomości.

ZAPRASZAM

PS – ktos zapytał dlaczego to robię? Odpowiem hasłem z mojej strony bo…: „mam coś do zrobienia…”

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. * oznacza pola, które trzeba wypełnić obowiązkowo

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.