3maj się mocno!

image description

Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o. o. rozpoczyna akcję „3maj się mocno!”, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pasażerów podczas podróży autobusami komunikacji miejskiej.

Akcja będzie polegała na wyklejeniu w każdym autobusie plakatów przypominających pasażerom o konieczności trzymania się w czasie jazdy autobusem.

DRASTYCZNE SCENY Z WNĘTRZA AUTOBUSU PODCZAS GWAŁTOWNEGO HAMOWANIA.

Trzymanie się poręczy w czasie podróży autobusem jest bardzo ważne. W sytuacji nagłego hamowania może uratować zdrowie. Człowiek, który się trzyma poręczy w obliczu zagrożenia instynktownie się przytrzymuje i zabezpiecza przed odniesieniem szkody. Osoby, które się nie trzymają w sytuacji nagłego hamowania zwykle już nie zdążą się złapać poręczy, upadają siłą bezwładności, nierzadko odnosząc kontuzję.

3maj się mocno!

Jeden komentarz do “3maj się mocno!”

  1. Panie Grzegorzu, a gdzie plakaty „3maj się mocno”? Nagle poznikały z autobusów. Skoro już wydaliście publiczne pieniądze na kampanię, to chcemy doprowadzenia jej do końca i oceny jej efektów. Bo chyba Pan nie powie, że to koniec, że był to tylko taki tygodniowy letni zryw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.