3maj się mocno!

image description

Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o. o. rozpoczyna akcję „3maj się mocno!”, której celem jest zwiększenie bezpieczeństwa pasażerów podczas podróży autobusami komunikacji miejskiej.

Akcja będzie polegała na wyklejeniu w każdym autobusie plakatów przypominających pasażerom o konieczności trzymania się w czasie jazdy autobusem.

DRASTYCZNE SCENY Z WNĘTRZA AUTOBUSU PODCZAS GWAŁTOWNEGO HAMOWANIA.

Trzymanie się poręczy w czasie podróży autobusem jest bardzo ważne. W sytuacji nagłego hamowania może uratować zdrowie. Człowiek, który się trzyma poręczy w obliczu zagrożenia instynktownie się przytrzymuje i zabezpiecza przed odniesieniem szkody. Osoby, które się nie trzymają w sytuacji nagłego hamowania zwykle już nie zdążą się złapać poręczy, upadają siłą bezwładności, nierzadko odnosząc kontuzję.

3maj się mocno!

Jedna myśl w temacie “3maj się mocno!”

  1. Panie Grzegorzu, a gdzie plakaty „3maj się mocno”? Nagle poznikały z autobusów. Skoro już wydaliście publiczne pieniądze na kampanię, to chcemy doprowadzenia jej do końca i oceny jej efektów. Bo chyba Pan nie powie, że to koniec, że był to tylko taki tygodniowy letni zryw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.