Ciekawy i ważny Głos Mieszkańca

W niedzielę wieczorem na moją stronę dodany został komentarz dotyczący sytuacji na placu zabaw, który tuż przed wakacjami został zbudowany na naszym osiedlu. Opinia dotyczy kwestii utrzymania placu zabaw w należytym stanie. Poniżej powielam go w całości:

„Plac Zabaw zanieczyszczony przez bawiące się dzieci po mojej interwencji wezwano policje. Po interwencji Policji Plac zabaw posprzątano. Rodzice bawiących się niektórych dzieci nie zgadzali się z moją interwencją w,s zanieczyszczenia placu zabaw. Ja Sala Mariusz i moja rodzina popieramy działania które poprawiają wizerunek naszej okolicy. Będziemy pilnować porządku oraz popierać ludzi budujących infrastrukturę naszej okolicy. Jednakże wydane pieniądze na infrastrukturę społeczną trzeba chronić bo wydane wielkie pieniądze muszą służyć społeczeństwu jak najdłużej.

SALA MARIUSZ

P.S Zanieczyszczenie placu zabaw przez dzieci nie jest po raz pierwszy i cieszę się z interwencji policji może to wstrząśnie naszą społecznością .

Szacunek”

Panie Mariuszu. Pana postawa jest budująca i zgadzam się z Panem całkowicie. Plac zabaw powstał ze środków publicznych i ma służyć dzieciom z naszego osiedla. I bardziej będziemy o niego dbać, tym dłużej będzie służył. Przyłączam się do Pana apelu.

Dbajmy o to miejsce wszyscy. Tłumaczmy dzieciom, by nie śmieciły i nie niszczyły placu. Zamykajmy furtkę, wtedy psy nie zanieczyszczą tego miejsca. Plac zabaw powstał dla nas i na naszą prośbę. Czujmy się tam gospodarzami i dbajmy jak o swoje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.