Co z „ZOS-ią”?

mapkazosKilkanaście dni temu rozwinęła się w internecie dyskusja przywołująca temat Zachodniego Drogowego Obejścia Szczecina i przeprawy przez Odrę w Policach. Dawno nic konkretnego nie „było słychać” w tej sprawie, postanowiłem więc uaktualnić swoje informacje o tym przedsięwzięciu. Wystąpiłem z zapytaniem do Pana Burmistrza Polic, który w odpowiedzi wskazał mi, że to zadanie prowadzi Marszałek Województwa. Wobec tego zwróciłem się do Pana Marszałka z zapytaniem o obecny stan zaawansowania realizacji tej inwestycji.

Police dn. 25.02.2015 r.
Grzegorz Ufniarz
Radny Rady Miejskiej w Policach
ul. Boh. Westerplatte 18/4
72-010 Police

Sz. P.
Olgierd Geblewicz
Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
ul. Korsarzy 34
70-540 Szczecin

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udzielenie mi informacji na temat aktualnego stanu realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą Zachodnie Obejście Drogowe Miasta Szczecina wraz z przeprawa przez Odrę. W Urzędzie Miejskim w Policach uzyskałem informację, że zadanie to zostało wpisane do Planu Zagospodarowania Przestrzennego Województwa Zachodniopomorskiego. Uzyskałem również informację, że jest to inwestycja prowadzona przez Zarząd Województwa.
Ze względu na to, że ta inwestycja budzi duże zainteresowanie wśród mieszkańców Gminy Police, a jej realizacja jest mocno oczekiwana, proszę o udzielenie mi informacji o obecnym stanie realizacji tego zadania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.