Dziękuję…

Za chwilę koniec kadencji samorządu 2010-2014 i kampanii wyborczej. Rozpocznie się cisza wyborcza, w trakcie której nie wolno prowadzić żadnych działań agitacyjnych. Wykorzystując zatem ostatnie godziny kiedy jeszcze można chciałem podsumować ten okres.

Dziękuję wielu osobom, sąsiadom, znajomym i nieznajomym, których spotykałem w ostatnim czasie za życzliwość, zainteresowanie, często za deklaracje poparcia w wyborach. Było mi bardzo miło słyszeć pozytywne komentarze dotyczące mojej dotychczasowej pracy w Radzie Miejskiej.

Dziękuję mojej rodzinie, przede wszystkim mojej żonie i córci za wyrozumiałość i tolerowanie częstych nieobecności w domu i za zrozumienie, że praca radnego oznacza często konieczność odbywania spotkań, moich „przeglądów” osiedla, które robię niemal co miesiąc. Ciesze się, że mam od Nich to wsparcie.

Dziękuję Mateuszowi, Tomkowi i Damianowi za pomoc w roznoszeniu materiałów wyborczych.

W mijającej kadencji udało mi się kilka rzeczy zrobić. I to są dla mnie rzeczy najważniejsze, że jest jakiś namacalny ślad po tym co robiłem.

W niedzielę wybieram się na wybory. Mój lokal wyborczy, obejmujący okręg nr 13,  mieści się w Żłobku na ul. Robotniczej.

Zagłosuję na Władysława Diakuna – kandydata na Burmistrza Polic, bo uważam, że to najlepszy ze wszystkich kandydatów na to stanowisko, doświadczony, wrażliwy na sprawy i problemy ludzi, dbający o nasze miasto.

Zagłosuję na Jakuba Pisańskiego – kandydata do Rady Powiatu w Policach, bo uważam, że to jeden z najlepszych fachowców od pracy w samorządzie w naszej Gminie, a tam, w powiecie potrzeba teraz fachowców bardzo.

Zagłosuję na Kazimierza Trzcińskiego – kandydata do Sejmiku Województwa, bo w Sejmiku, gdzie rozdziela się ogromne pieniądze unijne potrzeba najwyższej klasy fachowców od „liczenia pieniędzy”, a Pan Trzciński zna się na liczeniu pieniędzy jak mało kto.

Wreszcie… zagłosuję na siebie, Grzegorza Ufniarza – kandydata do Rady Miejskiej w Policach.

Dziękuję wszystkim za tę mijającą kadencję i zapraszam do udziału w wyborach.

 

 

2 komentarze do “Dziękuję…”

  1. jestem dumna z mojego syna….potrafi w każdej sytuacji zachować się odpowiednio…wierzę, że wygra wybory i będzie mógł dalej pracować dla dobra Polic i naszego Osiedla

  2. JA TEŻ WIERZĘ ŻE PAN WYGRA PANIE GRZESIU I SIĘ ZAWSZE DOWIEM NA BIEŻĄCO O NASZYCH SPRAWACH W GMINIE I POWIECIE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.