Grzegorz Ufniarz

mam coś do zrobienia

I Targi Projektów Edukacyjnych Gim 1

W piątkowe przedpołudnie wziąłem udział w bardzo ciekawej i nowatorskiej imprezie I Targi Projektów Edukacyjnych. Spotkanie zorganizowali i przygotowali uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Policach. Organizatorzy, Ewa Misztalska i  Zbigniew Wojciechowicz, znani i cenieni nauczyciele z G1,  zaprosili mnie do udziału w zespole oceniającym zaprezentowane projekty. W zespole zasiadłem obok dyrektor G1 Pni Ewy Klein, szefa stowarzyszenia SKARB  Dariusza Szalińskiego i popularnego znawcy historii Polic Jana Matury.

Zaprezentowane projekty dotyczyły Polic w sferch historii, turystyki, znanych ludzi i znanych miejsc i instytucji.

Przy stoliku „biura podrózy”

Mnie przypadły do oceny projekty dotyczące riun fabryki benzyny syntetycznej, „biuro podrózy” promujące walory turystyczne Polic, prezentacja znanych polickich sportowców w tym absolwentów G1, arcyciekawa gra planszowa o turystyce Polic i projekt Przystanek Police, obwożący wirtualnym autobusem(z całkiem prawdziwym kierowcą) po ciekawych miejscach Polic.

Prezentację projektów mogli również podziwiać zaproszeni uczniowie szkół podstawowych. Celem było pokazanie młodszym kolegom, że można się uczyć również poprzez realizację projektów.

Gratuluję pomysłodawcom tego wydarzenia. Gratuluję uczniom zapału, świetnych pomysłów i kreatywnych rozwiązań w projektach. Dziękuję również za zaproszenie do udziału w tej imprezie i możliwość obejrzenia i oceny tych działań.

Pozdrowienia i gratulacje dla Gimnazjum nr 1.

Kategoria: Ciekawe miejsca

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. * oznacza pola, które trzeba wypełnić obowiązkowo

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.