II Turniej Bilardowy w SPPK

bilardWe wtorek 15 grudnia 2015 roku, na terenie Szczecińsko Polickiego Przedsiębiorstwo Komunikacyjnego Sp. z o. o. rozegrany został finał II Turnieju Bilardowego o Puchar Prezesa SPPK.

Turniej rozgrywany był przez cały listopad. Wzięło w nim udział 18 pracowników Spółki. Z fazy kwalifikacyjnej wyłonionych zostało czterech finalistów, którzy rozegrali między sobą walkę o zwycięstwo. Grano w systemie każdy z każdym.
Oprócz nagrody głównej – Pucharu Prezesa SPPK finaliści otrzymali cenne nagrody rzeczowe. Za pierwsze – miejsce cyfrowy aparat fotograficzny, za drugie – głośnik multimedialny, za trzecie – dysk zewnętrzny, za czwarte-zestaw głośników komputerowych.

podium

Po zaciętych zmaganiach ostateczna klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce – Jarosław Witt

pierwszy - Jarosław Witt
II miejsce – Wojciech Wiśniewski

drugi - Wojciech Wiśniewski
III miejsce – Jerzy Soboń

trzeci - Jerzy Soboń
IV miejsce – Marek Kaczerski

z prezesem

SPPK od lat dba o zaplecze socjalne dla pracowników. Kierowcy mają do dyspozycji stół bilardowy, piłkarzy ki, stół do ping-ponga, maszynę do gry w dart. Pracownicy mogą tez korzystać z bardzo dobrze wyposażonej siłowni i sauny. Coraz mocniej organizujemy tez rywalizację. Turniej bilardowy odbył się już po raz drugi. Rozegrano tez zawody w tenisie stołowym.

zestaw tenis stołowy piłkarzyki dart bilard
W roku 2016 planujemy rozegrać mini igrzyska dla pracowników, gdzie do kwalifikacji generalnej liczyć się będą wyniki zawodów w tenisa stołowego, bilarda i darta. Wszystko po to, by pracownicy mieli możliwość, w wolnym czasie, relaksować się i odpoczywać w aktywny sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.