Kilka odpowiedzi, na kilka interpelacji

próg zwalniającyTrochę się zagapiłem z odpowiedziami na moje interpelacje. Mieszkańcy mojego osiedla, słusznie, naciskają mnie pytaniami o postępy różnych działań, więc, przepraszając za opóźnienie, publikuje odpowiedzi na kilka moich ostatnich wystąpień do Burmistrza:

  1. „Zastoisko wody” na skrzyżowaniu ul. Boh. Westerplatte i Bankowej – zostanie usunięte do połowy maja. Widziałem, że pracowali już przy tym  „mierniczy”

fotoreporter-police-szczecin-74Pozostałe wnioski dotyczące poprawek ul. bankowej, również mają byc zrealizowane do połowy maja (odpowiedzi na moje interpelacje datowane na: 31.03.2016, 04.02.2016).

2. Tabliczki z błędnymi nazwami ulic również zostaną wymienione do 15 maja.

ulice

3. W roku 2015 opracowano dokumentację projektową oświetlenia placu zabaw u zbiegu posesji Boh. Westerplatte 1,3,5, Bankowej 8,10 i Odrzańskiej 2,4,6 – realizacja tego zadania zaplanowana jest na rok 2016

4. W listopadzie 2015 roku usunięte zostały dwa drzewa przy garażach pomiędzy ul. Boh. Westerplatte 1-9 i Odrzańskiej 2-6. Trzecie drzewo – wierzba – jest poddane obserwacji. O usunięcie tych drzew wnioskowali mieszkańcy tej części osiedla.

5. W prawie krzewów rosnących na tyłach sklepu z alkoholem przy ul .Bankowej 8-10 – cytuję: „Przedmiotowe krzewy na dzień dzisiejszy, tj. na 18.04.2016 nie wykazują oznak zamierania, jednakże z uagi na fakt, iż w pobliżu krzewów przebywają osoby spożywające alkohol, Gmina Police zwróciła się z prośbą do Straży Miejskiej w Policach o patrolowanie ww. miejsca”

6. I jeszcze dwie odpowiedzi dotyczące osiedla:

GKM1

GKM2

Czekamy niecierpliwie na te działania i dziękujemy za już wykonane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.