Koniec kadencji

Dziś idę na ostatnie w tej kadencji  posiedzenie Komisji. Jutro ostatnia sesja Rady Miejskiej, w której pełnię funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej oraz jestem członkiem wspomnianej wyżej Komisji Budżetowej. Obecna kadencja formalnie kończy się dopiero 21 listopada, jednak wszystko wskazuje na to, że dzisiejsze i jutrzejsze posiedzenia będą ostatnimi posiedzeniami.

Nie prowadzę szczegółowych statystyk, a szkoda, bo takie informacje też mogą mieć swoją wartość. Podsumować kadencję mogę jedynie ogólnie.

Wraz z jutrzejszą, w kadencji 2010-2014, Rada Miejska w Policach spotkała się na 47 sesjach. Zanotowałem 100% obecności na tych posiedzeniach, a XIX sesję, 27 kwietnia 2012 r. miałem zaszczyt prowadzić w roli Przewodniczącego Rady Miejskiej.

Podobny wskaźnik obecności mam na posiedzeniach komisji. Nie opuściłem żadnego z nich.

Podczas całej kadencji złożyłem łącznie 49 interpelacji i wniosków do Pana Burmistrza w sprawach istotnych dla mieszkańców naszej gminy. Większość z moich wystąpień zawierała kilka spraw naraz. Niestety, nie jestem w stanie określić dokładnej liczby spraw w moich wystąpieniach. Szacuję jednak, że było ich łącznie blisko 150.

Podsumowanie realizacji mojego programu i zobowiązań sprzed 4 lat planuję w oddzielnym wpisie, który już niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.