Koniec remontu ul. Grzybowej!!!

Dziś o 12.00 odbył się odbior remontu ul. Grzybowej. Generalnie zrobione dobrze. Kilka kosmetycznych poprawek, źle obsadzone znaki drogowe, kilka ruchomych kostek polbrukowych, koniecznośc przycięcia kilku gałęzi drzew i w sumie tyle nieprawidłowości. Najgorzej rozwiazano montaz drewnianych płotków okalajacych klomby.
Prawdopodobnie szybko zostana zniszczone. Jednak ogolnie remont zrobiony ładnie.

Cieszy mnie zakończenie prac, od lat bowiem zabiegałem o remont ulic Piaskowej i Grzybowej i wreszcie się udało. Do uwieńczenia dzieła brakuje remontu ul. Bankowej. Stosowne wnioski już złozyłem, w przyszłym roku ma być wykonany projekt przebudowy i byc może uda sie już rozpocząć prace.
W dalszej kolejności ulice Zamenhofa i Roweckiego i powoli może się uda poprawić stan dróg w nowej części Polic.

2 komentarze do “Koniec remontu ul. Grzybowej!!!”

  1. koniec remontu grzybowej…panie Grzegorzu przeciez te remont to tragedia …asfalt nierówny studzinki niebezpieczne w 2 dzien po otwaraciu jechałem autem i szok..wszsytkie studzienki chybotały..(to dobre słowo) ja wiem ,że liczy sie najtańsza oferta ale czy warto?znow firma z siedlic to robiła?…kiedys brame na zakładach tez robi i trzeba było sporo rzeczy poprawiac…2 pytanie ok a gdzie sciezka rowerowa?

  2. Taki odbiór to równiez spisanie listy usterek i koniecznych poprawek. Obok odbioru, w którym uczestniczyłem, przeprowadzono równiez badania specjalnymi urządzeniami. Lista poprawek jest długa i czekamy na ich wykonanie.

    Zachęcam do zerknięcia na stronę http://www.police.pl
    Tam na stronie głównej jest odnośnik do dokumentu „Koncepcja przebiegu ścieżek rowerowych w Policach” Według tego opracowania łącznik pomiędzy ul. Piaskową i Bankową ma przebiegać wzdłuż ulicy Mieszka I.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.