„Naszym celem nie jest budowanie dróg”

mapkazos– Nie jest naszym celem budowanie dróg. Nasze zadanie polega na wybudowaniu zakładu – mówi Krzysztof Jałosiński, prezes GA ZCh Police.

Gazeta, piórem red. Rabendy, podpowiada, że rozbudowa ZCh o nowe zakłady, spowoduje nasilenie ruchu kołowego i pyta, czy szefostwo ZCh włączy się do projektu Zachodniej Obwodnicy Szczecina

KOMENTARZ
Jest racja w słowach prezesa ZCh. Fabryka jest od rozbudowywania swoich zakładów i prowadzenia produkcji chemicznej, a nie od budowania dróg dojazdowych do niej. Drogi, w tym drogi dojazdowe do wielkich zakładów przemysłowych, są zadaniem samorządów i państwa.
Mnie, mieszkańca Polic, średnio obchodzi to, że jakiś minister czegoś tam sobie nie wpisał, a przez to rząd umywa ręce w temacie finansowania, czy współfinansowania, budowy Zachodniego Obejścia Szczecina. Od chwili, kiedy podjęto decyzję o rozbudowie ZCh, temat Zachodniego Obejścia Szczecina, stal się priorytetem nie tylko regionu ale i kraju.
Moim zdaniem nikt rozsądny mieszkający i żyjący w okolicach Szczecina i Polic nie powinien dać głosu dla rządzących Po i PSL w tegorocznych wyborach, jeżeli w trybie pilnym Zachodnie Obejście Szczecina nie zostanie wpisane w odpowiednie rozporządzenia i plany budowy dróg.

Jeden komentarz do “„Naszym celem nie jest budowanie dróg””

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.