Niepokojący tor

Dziś podczas wycieczki rowerowej w okolicy ulicy Klonowej odkryłem, że tor kolejowy na odcinku kilku metrów nie jest obsypany takimi standardowymi „kolejowymi” kamieniami.

tory-foto

Nie znam się na tym ale uznałem, że warto powiadomić zarządcę torowiska o tym fakcie, bo może to jest jakaś nieprawidłowość.

Poniżej załączam korespondencję do PKP PLK:

Kłaniam się.

Dziś podczas wycieczki rowerowej odkryłem sytuację związaną z torem kolejowym przebiegającym przez miasto Police, który mnie zaniepokoił(w załączeniu mapka wskazująca miejsce oraz zdjęcie problemu).

Stwierdziłem, że część toru przy „dzikim” przejściu przez tory w okolicy ulicy Klonowej w Policach jest niemal całkowicie pozbawiony podsypki z kamieni. „Gołe” betonowe podkłady kolejowe stoją bezpośrednio na ziemi.

Nie znam się na tych sprawach ale ze względu na to, iż tym torem przewożone są ładunki niebezpieczne z chemikaliami z pobliskiej fabryki chemicznej, uznałem za konieczne powiadomienie Państwa o tym odkryciu.

Zwracam się o sprawdzenie, czy stan ten nie zagraża bezpieczeństwu przewozów towarowych i nie stanowi potencjalnego zagrożenia dla mieszkańców Polic.

Będę bardzo wdzięczny za udzielenie mi odpowiedzi na moje zgłoszenie(najlepiej drogą mailową).  Maila przesyłam do wiadomości Burmistrza Polic.

W razie potrzeby służę informacjami dodatkowymi.

 Pozdrawiam

Grzegorz Ufniarz

(adres)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.