Odpowiedzi na dwie interpelacje

indeksOtrzymałem odpowiedzi na dwie interpelacje dotyczące montażu tablic z informacją pasażerską w Policach oraz modyfikacji ścieżki rowerowej Police-Pilchowo.

W sprawie tej pierwszej http://grzegorzufniarz.pl/cszkm-w-policach/ Burmistrz dokonał rozeznania cenowego i otrzymał informację, że koszt takich tablic to 20 tys netto za 1 sztukę(przypomnę, że wnioskowałem o ustawienie 6 sztuk na przystankach Police Osiedle Chemik, Police Rynek i Police Osiedle Chemik-Kinga). Jest to koszt samego zakupu, do tego dochodzą jeszcze koszty przyłączenia tablic do systemu informacji pasażerskiej w Szczecinie.

Zadeklarowano, że temat będzie rozpatrywany podczas prac nad budżetem, jednak przyznam, że wobec takiej skali kosztów, mój entuzjazm dla pomysłu zdecydowanie zmalał.

Odpowiedź w sprawie ścieżki rowerowej jest już bardziej optymistyczna(dodam, że w tym samym czasie i w podobnej sprawie wystąpił mój kolega radny z Tanowa Pan Zygmunt Kołacki). W odpowiedzi czytam, że szacunkowy koszt wykonania „przejazdów” przez granitowe wjazdy do lasu wzdłuż ścieżki rowerowej, to około 85 tys złotych, jednak widać wyraźnie, że jest tam pole do znacznego obniżenia tych kosztów.

ścieżka-rowerowa

Przypomnę swój wniosek: http://grzegorzufniarz.pl/prostowanie-sciezki-rowerowej-interpelacja/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.