Projekt gotowy

Z przyjemnością zawiadamiam, że jest już gotowy wniosek o grant na 20 tys złotych dla projektu „Wzorcowa komora śmietnikowa na Osiedlu Dąbrówki w Policach”

Projekt ma być kontynuacją zagospodarowania terenu przy posesjach Boh. Westerplatte 21-23-25 i Odrzańska 20-22-24. Przypomnę, że na tym terenie w bieżącym roku powstał plac zabaw dla dzieci. Jednak miejsce to szpeci ohydny śmietnik. Gdy dowiedziałem się, że jest szansa uzyskać grant na takie przedsięwzięcie, postanowiłem napisać wniosek i przedstawić projekt zagospodarowania tego terenu.

Jeżeli się uda, będzie to fajny początek do uregulowania problemu zdewastowanych śmietników na terenie Osiedla Dąbrówka w ramach programu, który opracowałem wraz z Michałem Rajewskim na początku tego roku.

Wniosek jest gotowy, zamierzam go złożyć w niedzielę wieczorem. Ma sygnaturę W/4610/TMTZ/2014

Jeżeli wniosek przejdzie ocenę formalną, będzie poddany również ocenie internautów. Wtedy zwrócę się do wszystkich o pomoc i jego poparcie.

Cel jest taki, bo wnioskowane miejsce wyglądało mniej więcej tak jak na zdjęciu na górze.

3 komentarze do “Projekt gotowy”

  1. no w końcu 🙂 a co ze śmietnikiem przy ul. Odrzańskiej 19? widok z każdym dniem jest co raz gorszy. Ten syf na pewno nie poprawia walorów estetycznych przylegającego do niego boiska… tzn. zrównanego żwirowiska z bramką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.