Grzegorz Ufniarz

mam coś do zrobienia

Skrajna arogancja władzy!

Niezmiernie rzadko zdarza mi się stracic kontrolę i dac się wytrącić z równowagi. Jednak dzis rano wpadłem w taki stan po lekturze artykułu w gaziecie http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34959,13366490,Posel_Platformy_nie_placi_mandatow___Bo_mam_takie.html#LokSznTxt

Nie wiem kim jest ten pan, co robi, jak żyje. Nie znam go, trudno mi powiedzieć czy jest człowiekiem dobrym, czy złym. Jednak fakt, że jako przedstawiciel władzy, wybrany przez Polaków w taki sposób podchodzi do życia w państwie jest moim zdaniem karygodny i trzeba to potępić ze wszystkich sił.

Jeżeli polityk działa według zasady „Łamałem i będę łamał prawo, bo nie grozi mi za to żadna sankcja, bo jestem uprzywilejowanym współtwórcą prawa w Polsce”, a przecież do tego się to wszystko sprowadza, to dowód, że nie ma w nim ani krzty pokory, odpowiedzialności czy szacunku dla ludzie, wyborców i państwa, w którym funkcjonuje jako ktoś ważny.

Jestem zaszokowany. Nie mieści mi się w głowie, ze ktoś, zajmujący stanowisko państwowe może się zachowywać tak nagannie i myślec w takich kategoriach.

Kategoria: Nasze sprawy

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. * oznacza pola, które trzeba wypełnić obowiązkowo

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.