Trasy biegowe już w Polickiem Budżecie Obywatelskim

TM 1Dwie trasy biegowe, po mieście i po lesie oraz park kalisteniczny, to zawartość wniosku do Polickiego Budżetu Obywatelskiego, który wczoraj złożyłem w Urzędzie Gminy.

Wniosek pod nazwą „POLICE BIEGAJĄ – urządzenie dwóch tras biegowo-rekreacyjnych oraz Parku Kalistenicznego na terenie Polic” trafi teraz pod obrady zespołu weryfikującego BO.

Wniosek zakłada urządzenie dwóch tras do biegania, uprawiania Nordic Walking, spacerowania:

w mieście – w dwóch wariantach 9 km i 3 km

w lesie – w trzech wariantach – 5 km, 2 km i 1,3 km

strona tytułowa

Oprócz tego we wniosku znalazło się urządzenie parku kalistenicznego na terenie Kompleksu Sportowego przy ul. Piaskowej.

SW 01

 

Zapraszam do zapoznania się z całym wnioskiem:

wniosek do BO – Bieganie

2 komentarze do “Trasy biegowe już w Polickiem Budżecie Obywatelskim”

  1. Wszystko Pięknie ale dlaczego ten park do ćwiczeń na Piaskowej to złe miejsce jest będą spiny miedzy użytkownikami skate parku a właśnie tego parku do ćwiczeń

  2. Przyznam szczerze, że lokalizacja Parkuru była dla mnie największym problemem. Ze środowiskiem streetoutowców uzgadnialiśmy, że najlepszym miejscem będzie skwer JPII. Była też mowa o terenie stadionu przy Siedleckiej, gdzieś przy boisku do siatkówki plażowej. Z kolei zaproponowana we wniosku lokalizacja wymaga przebudowy chodnika. Każda z tych lokalizacji ma swoje wady i zalety.
    We wniosku zaproponowałem ostatecznie Piaskową ale liczę się z tym, że w toku konsultowania wniosku z Zespołem ds. BO mogą się pojawić inne ciekawe lokalizacje. Zatem sprawa nie jest jeszcze przesądzona. Dla mnie ważne, by ten parkur powstał w mieście.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.