W niedzielę zmiany w komunikacji miejskiej

8645824_f-linia-pospieszna-osiedle-chemikplac-rodlaW dniu 07.06.2015(niedziela) w godzinach od 10:00 do 12:30 nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów spowodowane rogrywaniem imprezy biegowej XXVII Ogólnopolski Bieg Uliczny „POLICKA PIETNASTKA”. Na potrzeby biegu zamknięte zostaną ulice: Wyszyńskiego(od Piaskowej do Bankowej), Zamenhofa, Piaskowa(od Zamenhofa do Wyszyńskiego) oraz droga Police-Siedlice.

W tym czasie nastąpią zmiany w kursowaniu linii autobusowych:

103 – będzie kursować w obydwu kierunkach z objazdem Ronda Pionierów i z pominięciem ulic Wyszyńskiego, Piaskowej, Grzybowej.
107 – będzie kursować do Ronda Pionierów i dalej Grzybowa, Bankowa, Wyszyńskiego do przystanku Police Wyszyńskiego(przystanek końcowy)
106 – będzie kursować na trasie Głębokie – Siedlice, na odcinku Siedlice – Police Rynek linia nie będzie kursować
Linia Samorządowa – będzie kursować z pominięciem ul. Piaskowej i Grzybowej, przystanek końcowy Police Wyszyńskiego w kierunku Ronda Pionierów

Organizatorem biegu „Policka Piętnastka” jest TKKF Tytan.

SPPK zwraca się z prośbą do właścicieli aut o prawidłowe parkowanie swoich samochodów na ul. Bankowej na odcinku od Grzybowej do PCK.
Czynny tam, jest tylko jeden pas ruchu i w przypadku gdy zaparkowany samochód będzie wystawał poza krawędź parkingu na ulicę, może to powodować duże utrudnienia w przejeździe dla autobusów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.