Grzegorz Ufniarz

mam coś do zrobienia

„Bank pomysłów”

Można już zaobserwować spory „ruch” wokół sprawy rozdzielenia unijnych środków w perspektywie 2014-2020 w naszym regionie. Marszałek województa, który będzie rozdysponowywał te środki już robi wstępne przymiarki do tworzenia list rankingowych.

Aby skutecznie zabiegać o środki na konkretne działania, już dziś trzeba podejmować wysiłek planistyczny, tworzyć koncepcje i dokumentację projektową. Trzeba okreslić strategię, najważniejsze obszary do zainwestowania, nazwać je i przygotowac projekty budowlane, studia wykonalności, szykować sie do pozwoleń na budowę. Wszystko to po to, aby mieć lepszą pozycję startową do sięgania po unijne pieniądze.

 

Zapraszam do zgłaszania swoich pomysłów na inwestycje, które zdaniem Państwa powinny być przeprowadzone w gminie Police w najbliższych latach przy udziale środków z UE. Pomysły, propozycje, opinie proszę zamieszczać w formie komentarza do tego tekstu. Ten swoisty „bank pomysłów” czyli spis propozycji przedstawię burmistrzowi i zaprezentuję ich uzasadnienie.

ZAPRASZAM

Kategoria: Mam pomysł

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. * oznacza pola, które trzeba wypełnić obowiązkowo

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.