Bursztynowa „jak nowa”

Powoli dobiega końca modernizacja części ulicy Bursztynowej. Wykonano trzy dodatkowe wpusty do kanalizacji deszczowej oraz wyłożono asfaltowy dywan w technologii Slurry Seals. Wczoraj wykonawca położył już chyba ostatnią warstwę asfaltu. Pozostały prace porządkowe i kosmetyczne.

Teraz nastaje czas testów i próbowania, czy taki sposób modernizacji osiedlowej uliczki jest właściwy i czy będzie funkcjonalny. Jeżeli się okaże, że jest ok, byc może warto przemyśleć stosowanie tej technologii do modernizowania innych osiedlowych uliczek, z małym ruchem samochodowym. Czas pokaże. Mam nadzieję, że tak będzie.

Czekam teraz na opinie i oceny mieszkańców, użytkowników tej zmodernizowanej drogi.

3 komentarze do “Bursztynowa „jak nowa””

  1. Niestety ta droga jak dla mnie wygląda na nieskończoną. Nie wyrównane podłoże, kałuże już stoją, kamienie wnoszą się do domu. Brakuje estetyki i dokładności. Jest lepiej niż było ale wykonanie pozostawia bardzo wiele do życzenia. Czy te roboty zostały w ogóle odebrane przez kogokolwiek.

    1. Panie Robercie, moja rola polegała na zdobyciu i zabezpieczeniu pieniędzy na ten cel. Udało się i z tych pieniędzy zrealizowano zadanie. Dzięki za ten sygnał, przekazałem do urzędnikom gminnym odpowiedzialnym za to zadanie.
      Pozdrawiam

  2. Teraz kiedy deszcz popadał,dokładnie widać wszystkie nierówności,dobrze by było gdyby fachowcy przyjechali,farbą oznaczyli wszystkie kałuże i jak będzie sucho wyrównali wszystkie te dołki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.