fbpx

Grzegorz Ufniarz

mam coś do zrobienia

Bursztynowa „jak nowa”

Powoli dobiega końca modernizacja części ulicy Bursztynowej. Wykonano trzy dodatkowe wpusty do kanalizacji deszczowej oraz wyłożono asfaltowy dywan w technologii Slurry Seals. Wczoraj wykonawca położył już chyba ostatnią warstwę asfaltu. Pozostały prace porządkowe i kosmetyczne.

Teraz nastaje czas testów i próbowania, czy taki sposób modernizacji osiedlowej uliczki jest właściwy i czy będzie funkcjonalny. Jeżeli się okaże, że jest ok, byc może warto przemyśleć stosowanie tej technologii do modernizowania innych osiedlowych uliczek, z małym ruchem samochodowym. Czas pokaże. Mam nadzieję, że tak będzie.

Czekam teraz na opinie i oceny mieszkańców, użytkowników tej zmodernizowanej drogi.

Kategoria: Prace radnego
 • Robert:

  Niestety ta droga jak dla mnie wygląda na nieskończoną. Nie wyrównane podłoże, kałuże już stoją, kamienie wnoszą się do domu. Brakuje estetyki i dokładności. Jest lepiej niż było ale wykonanie pozostawia bardzo wiele do życzenia. Czy te roboty zostały w ogóle odebrane przez kogokolwiek.

  • Grzegorz:

   Panie Robercie, moja rola polegała na zdobyciu i zabezpieczeniu pieniędzy na ten cel. Udało się i z tych pieniędzy zrealizowano zadanie. Dzięki za ten sygnał, przekazałem do urzędnikom gminnym odpowiedzialnym za to zadanie.
   Pozdrawiam

 • andrzej:

  Teraz kiedy deszcz popadał,dokładnie widać wszystkie nierówności,dobrze by było gdyby fachowcy przyjechali,farbą oznaczyli wszystkie kałuże i jak będzie sucho wyrównali wszystkie te dołki.

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. * oznacza pola, które trzeba wypełnić obowiązkowo

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.