Kiedy modernizacja skateparku?

W tym roku, w ramach Polickiego Budżetu Obywatelskiego, realizowany będzie projekt „Przebudowa skateparku przy ul. Piaskowej w Policach”. Projekt zwyciężył w ubiegłorocznym głosowaniu Policzan.

Mając na uwadze, że skatepark jest niezwykle popularnym miejscem w Policach, zwróciłem się do Burmistrza Polic z sugestią, by zrealizować tę modernizację jak najszybciej, by Policka młodzież mogła cieszyć się odnowionym obiektem od początku wakacji letnich.

Nie znam planów dotyczących tego zadania ale mam nadzieję, że będzie ono zrealizowane w najbardziej optymalnym, dla jego użytkowników, terminie.

foto dziennikpolicki.pl

Poniżej treść mojej interpelacji:

Szanowny Panie Burmistrzu

Zwracam się z prośbą o przedstawienie informacji dotyczącej harmonogramu realizacji inwestycji z Polickiego Budżetu Obywatelskiego „Przebudowa skateparku przy ul. Piaskowej w Policach”.

Jednocześnie chciałbym przedstawić swoją opinię.

Wydaje mi się, że wszyscy użytkownicy tego parku, a są to dziesiątki osób dziennie, będą niezmiernie szczęśliwi, gdyby mogli korzystać ze zmodernizowanego skateparku od początku wakacji letnich. Proszę więc o rozważenie jak najszybszej realizacji tego zadania. Gdyby jednak, z różnych powodów nie będzie takiej możliwości, proszę o nie rozpoczynanie działań w wakacje.

Z poważaniem Grzegorz Ufniarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.