Grzegorz Ufniarz

mam coś do zrobienia

Kolejne dodatkowe autobusy podczas TTSR

W związku z postulatami mieszkańców zostały zaplanowane przez Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie kolejne dodatkowe autobusy jeżdzące na części tras linii 101 i 103 w trakcie finału regat The Tall Ship Races.
 
 
Szczegóły poniżej:101 i 103 – linie rozwózkowe na noce 3/4 i 4/5.08.2013:

Linia nr 101 na trasie: Police Osiedle Chemik – Police Jasienica Pętla
w godz.
odjazd Police Osiedle Chemik – 1:30
przyjazd Police Jasienica Pętla – 1:47
odjazd Police Jasienica Pętla – 1:47
przyjazd Police Osiedle Chemik – 1:59 – zmiana trasy – realizacja kursów na linii 103 kursującej na trasie Police Osiedle Chemik – Tanowo:

Linia -103 odjazd z Police Osiedle Chemik – 2:10
przyjazd Tanowo – 2:22
zjazd z Tanowa do zajezdni – 2:23
przyjazd na Zajezdnię – 2:32

Autobusy kursują w nocy z soboty na niedzielę i z niedzieli na poniedziałek i są obsługiwane przez SPPK

Kategoria: Prace radnego

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. * oznacza pola, które trzeba wypełnić obowiązkowo

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.