Nowe miejsca parkingowe

Jedni zapowiadają budowę nowych, ja informuję o zbudowaniu jedenastu nowych miejsc do parkowania na ul. Boh. Westerplatte.

W minionym tygodniu zakończono prace nad urządzeniem 11 nowych miejsc, na których można parkować auta na ul. Boh. Westerplatte.

Był to już II etap urządzania nowych miejsc parkingowych na tej ulicy. W ubiegłych latach powstało 13 nowych miejsc do stawiania aut.

Do całkowitego rozwiązania problemów z parkowaniem na Boh. Westerplatte zostało jeszcze tylko kilka miejsc w okolicy posesji 19-21, w początku ulicy przy posesjach 4-6-8 i przy drodze do Biedronki przy posesjach 10 i 12. Cieszy mnie niezmiernie, że w projekcie budżetu na rok 2018 jest zapisane 30 tys złotych na dokończenie tego zadania, a jest szansa, że uda się z tej puli wykonać dodatkowe miejsca na ul. Odrzańskiej dlatego będę wnioskował by zmieniono nazwę zadania dodając jeszcze ul. Odrzańską.

Po analizie w roku 2015 uznałem, że problem parkowania jest szczególnie dolegliwy na ul. Boh. Westerplatte. Na odrzańskiej jest luźniej, a Robotnicza ma być remontowana i zmieniona ma zostać organizacja ruchu. Stąd moja decyzja, że będę zabiegał o środki na urządzanie nowych miejsc do parkowania na Boh. Westerplatte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.