Pierwsze urodziny :)

Własnie mija rok od startu mojej strony, pokuszę się więc o małe podsumowanie.

W tym czasie powstało 76 wpisów wzbogaconych łącznie 95 zdjęciami lub obrazami, które zostały skomentowane przez 45 osób odwiedzających stronę.

„Ruch” na stronie z miesiąca na miesiąc wzrastał. Od lutego do sierpnia 2012 średnio stronę odwiedzało około 300 osób miesięcznie. We wrześniu nastąpił wzrost liczby odwiedzających i tendencja zwyżkowa utrzymuje się do dzisiaj. W styczniu 2013 pobity został kolejny „rekord ferekwencji”, bo liczniki odnotowały 1275 wizyt, co daje środnio ponad 40 wizyt dziennie.

Łącznie, od pierwszego dnia funkcjonowania strony odwiedzano ją 6350 razy.

Nie wiem jak ocenić frekwencję na takim poziomie. Czy to dużo, czy mało? Na razie to punkt odniesienia do podsumowania w przyszłym roku.

Bardzo się cieszę, że strona się rozwija i zyskuje coraz szersze grono odwiedzających. Świadczy to, że aż tak nudno nie jest. Mam też nadzieję, że treści, wyjaśnienia i komentarze, które tu umieszczam, przydają się i pomagają kształtować odbiorcom swoje opinie i oceny działania polickiego samorządu i mnie jako uczestnika prac samorządowych.

Plany rozwojowe

Jeszcze w grudniu 2012 roku zapowiadałem modyfikacje i działania rozwijające stronę. Zmiany nadal są w sferze koncepcyjnej ale zdradzę, że myślę o wprowdzeniu czegoś w rodzaju wideodziennika. Planuję również umieścić coś o roboczej nazwie „Księgi pomysłów”, która będzie udostępniona dla odwiedzających stroną, a na której będzie można wpisywać swoje pomysły, postulaty dotyczące zmian i poprawy funkcjonowania naszej gminy. Jednocześnie będzie tam można wpisywać zgłoszenia o awariach, problemach, zniszczeniach na terenie gminy, które ja będe przekazywał dalej do odpowiednich służb i urzędników oraz „dopilnuję” ich naprawy(tych awarii, a nie urzędników :)).

Dziękuję wszystkim za poświęcanie swego czasu na przeglądanie mojej strony i zapraszam do kolejnych odwiedzin.

Grzegorz Ufniarz

 

Jeden komentarz do “Pierwsze urodziny :)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.