Pierwszy bieg tego sezonu

indeksOd początku roku przygotowuję się do rekreacyjnego biegania. Celem podstawowym jest sierpniowy V Bieg Dzika. Już za dwa tygodnie wystartuję w pierwszym moim biegu tego sezonu, Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

1 marca 2015 r. obchodzić będziemy w Polsce po raz piąty Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. O żołnierzach powstania antykomunistycznego 1944 – 1963 pamięta także Szczecin. Tego dnia, w ramach ogólnopolskiego projektu biegowo – edukacyjnego Fundacji Wolność i Demokracja, odbędzie się: „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Rola biegacza-amatora to dla mnie wielka nowość. Stąd duża trema w związku z pierwszym startem w zorganizowanej imprezie biegowej. Na razie, każdy start traktuję jako wyzwanie w kategoriach „byle ukończyć”.

Od początku roku intensywnie trenuję pod fachowym okiem i staram się przygotować do biegania. Jestem też uczestnikiem nowego i bardzo fajnego projektu, który się nazywa Stowarzyszenie Klub Biegowy DZIK. Poznałem fantastycznych ludzi, a wspólne treningi sprawiają mi ogromną przyjemność.

Wszystkich zainteresowanych uprawianiem rekreacyjnego biegania zapraszam do KB DZIK

indeks

http://www.kbdzik.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.