Podsumowanie tygodnia #1

Zapraszam do nowej rubryki na mojej stronie – PODSUMOWANIE TYGODNIA. Będę się starał relacjonować moje działania, aktywność, ważne wydarzenia z minionego tygodnia.

Mam ambicję i nadzieję, że będą to wpisy regularne 🙂

foto BrosTeam

poniedziałek 18.01.2021

Wziąłem udział w konsultacjach organizowanych przez Szczeciński Obszar Metropolitalny dotyczących tworzenia Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej. Do udziału w konsultacjach zgłosiłem się jako mieszkaniec Gminy Police.

Wziąłem udział w posiedzeniu Komisji Infrastruktury, Rozwoju i Ekologii Rady Miejskiej w Policach, której jestem członkiem. Komisja zapoznała się z projektem uchwały dotyczącym sposobu rozliczania dotacji dla ZGKiM.

Odbyłem dyżur Przewodniczącego Rady Miejskiej (jak w każdy poniedziałek).

wtorek 19.01.2021 r.

Przedstawiłem wyjaśnienia do mojej interpelacji radnego z dnia 12 stycznia. w tej interpelacji wnioskowałem do Burmistrza Polic, by podjąć działa w celu utworzenia w Gminie Police dodatkowych punktów szczepień przeciwko Covid-19.

czwartek 21.01.2021 r.

Złożyłem interpelację radnego do Burmistrza Polic o rozwiązanie problemu opłat za odbiór odpadów Klubu HDK im. H. Dunanta w Policach.

piątek 22.01.2021 r.

Złożyłem interpelacje radnego do Burmistrza Polic w sprawie pomocy dla polickich przedsiębiorców prowadzących restauracje w Gminie Police i znalezieniu sposobu na zniesienie lub istotne ograniczenie opłat za pozwolenia na prowadzenie sprzedaży alkoholu w 2021 roku.

sobota 23.01.2021 r.

Wziąłem udział w pogrzebie Pana Ryszarda Tokarczyka, radnego Rady Miejskiej w Policach

niedziela 24.01.2021 r.

Wziąłem udział w akcji charytatywnej Ogólnopolskie Zmagania z Kilometrami dla Ingusi organizowanej przez Stowarzyszenie Klub Biegowy DZIK.

 

PS – przez cały tydzień odbyłem, głównie za pośrednictwem komunikatorów internetowych, kilkanaście rozmów z mieszkańcami, dotyczących nowych zasad i opłat za śmieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.