Policzanie i Maratony…

indeksAnia Kotarska, znana i popularna w Policach, nauczycielka w Gimnazjum nr 3, koordynatorka wielu imprez sportowo-rekreacyjnych, stanęła na podium 42. Maratonu w Dębnie, który odbył się 12 kwietnia.

Ania, zawodniczka Klubu Biegowego Dzik zajęła trzecie miejsce w kategorii Mistrzostwa Polski Nauczycieli. Wynik Ani 3:40:31

Ania

foto z profilu Ani na FB

Inny Policzanin, Jarek Prabucki, tego samego dnia wystartował w Maratonie w Rotterdamie uzyskując czas 2:58:11. Jarek, jak widać na zdjęciu, jest blisko związany z UKL Ósemka.

Jarek

foto z profilu Jarka na FB

Jeżeli pominąłem kogoś z Policzan biorących udział w imprezach maratońskich 12 kwietnia, serdecznie przepraszam.

Podkreślam jednak z nieskrywaną radością, że bieganie jest w Policach bardzo popularne, a i wyniki coraz lepsze. Wszystkim Polickim biegaczom składam serdeczne gratulacje.

ANEKS

Dziękuję bardzo za szybką reakcję internetu.

Jeszcze jeden Policzanin, Mariusz Kopaniecki z klubu Biegam Bo Lubię Police, wziął udział w Dębieńskim maratonie. Bieg ukończył z czasem 4:29:56. Foto również pochodzi z profilu na FB(skąd tez pochodzi zdjęcie zrobione przez znanych sportowych fotografów ze studia Foto Dulny).

Mariusz

Przed chwilą dostałem kolejne info o starcie w zawodach w Dębnie biegacza z UKL Ósemka. Ryszard Koźmic(rocznik 1953!) uzyskał czas 3:25:30 i był drugi w swojej kategorii wiekowej.

Jeden komentarz do “Policzanie i Maratony…”