„Psie i kocie sprawy” się realizują

piesekW ostatnich dniach na terenie Polic zamontowano kolejnych 10 dystrybutorów na worki na psie odchody. Dystrybutory stoją w miejscach często uczęszczanych przez mieszkańców w Parku Solidarności, Parku Staromiejskim, na deptaku Zamenhofa-Wyszyńskiego, na Skwerze JP II.

To kolejny krok w realizacji moich „psich postulatów”, których celem jest tworzenie warunków dla właścicieli psów i dążenie do poprawy czystości i estetyki naszego Miasta.

indeks1

Zabiegam o to od wielu lat i powoli moje postulaty są realizowane. Stoi już kilkanaście dystrybutorów na worki, na wiatach przystankowych, przy śmietnikach umieszczone są nalepy namawiające do utrzymania czystości i sprzątania po swoich pupilach.

Sam mam psa i widzę,  że zmienia się podejście właścicieli czworonogów i coraz więcej z nich sprząta po swoich pupilach.

20140919_112359

Realizowane są też moje „kocie” postulaty. Gmina Police wraz z pozostałymi gminami naszego powiatu realizuje właśnie rozbudowę Powiatowego Schroniska dla Zwierząt w Dobrej, gdzie powstaje Dom Kota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.