Grzegorz Ufniarz

mam coś do zrobienia

Sezon remontowy w pełni

chSezon remontowy w pełni. Jeden remont się kończy, drugi rozpoczyna. Tak jest w mojej okolicy Osiedla Dąbrówka. Cieszę się bardzo, bo do większości tych prac w jakiś sposób się przyczyniłem.

Modernizacja ulicy Bankowej jest głęboko zaawansowana ale potrwa jeszcze ponad dwa miesiące. O tę modernizację zabiegałem już od kilku lat(tak jak wcześniej o ulice Wyszyńskiego, Piaskową  i Grzybową).

b

Kończy się ocieplanie budynków Boh. Westerplatte 23-25-27(w ubiegłym roku zrobiono dach), Boh. Westerplatte 12 i kończy się kładzenie nowego dachu na Boh. Westerplatte 11 (o modernizację tego ostatniego budynku upominałem się od ponad roku). Jest to ostatni na ulicy Boh. Westerplatte, nieocieplony budynek. Mam nadzieję, że w 2016 roku uda się doprowadzić do tego, że wszystkie budynki na tej ulicy będą zmodernizowane.

ch2

Dziś zwieziono materiały do modernizacji krótkiego chodnika pomiędzy ulicami Boh. Westerplatte i Odrzańską. Modernizacja ta sprawi, że to miejsce nie będzie się zamieniać w jezioro po opadach deszczu.

Na „Starej” Dąbrówce w tym roku sporo się dzieje. Ocieplenia, remonty chodników, urządzanie nowych miejsc parkingowych, remonty dróg dojazdowych do śmietników i być może wreszcie modernizacja komór śmietnikowych, oświetlenie placów zabaw. Sporo się dzieje ale i do zrobienia jest jeszcze kilka spraw(m. in. modernizacja alei międzyosiedlowej od Biedronki do poczty, o co już zawnioskowałem).

2

O tych wszystkich sprawach, a także o kolejnych problemach będę rozmawiał z mieszkańcami i sąsiadami już od początku września w ramach tradycyjnych „obchodów” mojego Osiedla oraz w ramach mojej nowej akcji „Spotkajmy się na podwórku”. Szczegóły podam wkrótce.

Kategoria: Prace radnego

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. * oznacza pola, które trzeba wypełnić obowiązkowo

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.