Trzy interpelacje

Zgłoszenia i propozycje od mieszkańców oraz moje własne „odkrycia” sprawiły, że skierowałem do burmistrza Polic trzy interpelacje. Pierwsza bardzo istotna, bo dotyczyła sprawy, z którą zwrócili się do mnie mieszkańcy Polic, rodzice, babcie i dziadkowie.

Dwie kolejne, równie ważne ale też trochę zabawne.

PIERWSZA interpelacja dotyczyła rozbudowy placu zabaw usytuowanego w ciągu deptaku Farmer-Hosso. Jest on bardzo popularnym miejscem spotkań i zabaw dla najmłodszych Policzan. Mieszkańcy i użytkownicy tego placu podpowiedzieli, że można wykorzystać wolne miejsce i usytuować tam dodatkowe urządzenia do zabawy dla dzieci.

Pomysł świetny i z ochotą przekazałem go do burmistrza z nadzieją, że spotka się z przychylnością i oczekiwanym działaniem. Przy okazji dziękuję Ani i Krzyśkowi, którzy odpowiedzieli na moją prośbę i osobiście wykonali i udostępnili mi fantastyczne i bardzo profesjonalne zdjęcia pokazujące ten plac zabaw z góry.

Żółte pole określa teren, gdzie można ustawić dodatkowe urządzenia zabaw dla dzieci

 

 

 

 

DRUGA interpelacja dotyczyła konieczności poprawy oznakowania drogowego. Tu wskazania otrzymałem od Pana Piotra.

Znak o przejściu dla pieszych zasłania drugi znak dotyczący ustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Skrzyżowanie ul. Wyszyńskiego i Okulickiego
Tu wskazanie, że znak zakaz skrętu w lewo jest bardzo nisko opuszczony i może być niewidoczny dla uczestników ruchu drogowego.

I wreszcie TRZECIA interpelacja, już w związku z moimi osobistymi spostrzeżeniami – dotyczy konieczności prawidłowego ustawienia zegara na deptaku przy Fontannach. Cztery zegary wskazują różne godziny 🙂 Zdjęcia wykonałem o godz. 16:15 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.