Turniej bilardowy w SPPK

 

Od dnia 22.04.2014 w Szczecińsko-Polickim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym w Policach rozgrywany jest turniej bilardowy dla pracowników Spółki o Puchar Prezesa SPPK. Zawody rozegrane będą w odmianie bilarda zwanej „Ósemką”(z ang. Eight Ball). Do udziału w zawodach zgłosiło się 16 graczy.

Rozgrywki podzielone są na cztery rundy:

I runda eliminacje – od 22 kwietnia do 30 kwietnia.

II runda ćwierćfinały – do 5 maja

III runda półfinały – do 10 maja

FINAŁ(czterech finalistów) rozegrany zostanie do 16 maja 2014 roku.

 

W SPPK stół bilardowy jest zainstalowany od 2000 roku i ustawiony na zapleczu socjalnym dla pracowników. W kwietniu 2014 roku został poddany gruntownej renowacji na potrzeby rozgrywania turnieju. Pracownicy wezmą udział w rozgrywkach w czasie wolnym od pracy, dlatego czas trwania poszczególnych rund jest długi i pozwala graczom umówić się na rozegranie meczów w dogodnych terminach.

Dla uczestników i zwycięzców turnieju przewidziane są nagrody rzeczowe o łącznej wartości 1,5 tys. złotych.

Jednocześnie turniej wyłoni reprezentację Spółki, która weźmie udział w rozgrywkach bilardowych w ramach olimpiady dla pracowników sfery komunalnej organizowanej jesienią tego roku w Szczecinie przez Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe „Klonowica”. W olimpiadzie m. in. udział wezmą pracownicy spółek autobusowych i tramwajów, wodociągów oraz Urzędu Miejskiego i ZDiTM. Obok bilarda planowane są rozgrywki w takich dyscyplinach sportowych jak: piłka nożna, siatkówka, szachy, kręgle.

Oprócz stołu bilardowego, na terenie siedziby Spółki, pracownicy SPPK mogą także korzystać z nowoczesnej siłowni, sauny oraz stołu do ping-ponga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.