Dobre odpowiedzi na moje interpelacje

Na początku kwietnia złożyłem interpelację dotyczącą stanu dróg na osiedlu Dąbrówka i konieczności ich remontu oraz kompleksu plażowego w Trzebieży.

Po opublikowaniu interpelacji swój komentarz umieściła Pani Ewa, wskazując mi dodatkowe miejsca, gdzie wymagana jest interwencja służb komunalnych.

Pani Ewa wskazała m. in. na: „dojazd do posesji od strony ul. Robotniczej do budynków mieszczących się przy ul. Odrzańskiej (od podwórka wzdłuż garaży i dzierżawionych od mieszkańców ogródków działkowych… Ta trasa dla niejednego skończy się w końcu urwaniem koła bądź wahacza … Dziur jest sporo a nikt z Gminy o nie nie pyta i nie wyraża chęci zalania asfaltem czy żwirem … Dojazd do budynków mieszkalnych powinien być zapewniony (…)  Dlaczego nikt nie dba o boisko przy ul. Robotniczej? Wszędzie pełno śmieci i rozbitego szkła, dlaczego Straż Miejska pilnuje sprzątania kup w tym miejscu a pijaczków już nie pogania? to objaw strachu? Kiedy Gmina zrobi porządek ze „śmietnikiem” przy koszach na śmieci przy ul. Robotniczej?(…)”

Po uwagach Pani Ewy uzupełniłem swoją interpelację o te sprawy. Załączam odpowiedź jaką dostałem od Pana Burmistrza. Jednocześnie informuję, że jestem umówiony w tym tygodniu na wizję lokalną z urzędnikami gminnymi przy boisku.

Oddzielnie traktuje sprawę śmietników. Podobne zgłoszenia mam od mieszkańców ul. Boh. Westerplatte i Robotniczej. Tej sprawie poświęciłem oddzielne wystąpienie wraz ze zdjęciami tych nieładnych miejsc.

 

PS – ze względów technicznych nie mogę załączyć odpowiedzi dotyczącej Trzebieży, zatem informuję, że przewidziany termin zakończenia prac budowlanych i odbiorów technicznych na kompleksie plażowym w Trzebieży wypada w dzień moich urodzin, czyli 15 czerwca.

 

2 komentarze do “Dobre odpowiedzi na moje interpelacje”

  1. No… Panie Grzegorzu i to mi się podoba 🙂 Jeśli zaistnieje taka potrzeba mogę wskazać przedmiotowe najgorsze dziury 😀 Pozdrawiam serdecznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.