Ultra aktywny wrzesień

Na początku września – I Kongres Ruchu Polska2050, potem wybory w Polickim Kole Stowarzyszenia Polska2050, potem odcinek 300. akcji #PoznajmySię w Wałczu potem wizyta Szymona Hołowni w Policach, wreszcie wybory regionalne w Stowarzyszeniu.

Działo się…

Najważniejsze jednak, że wszystko się całkiem fajnie udało.

Kongres był źródłem mocy i naładowania akumulatorów. Spotkanie setek znajomych z  Ruchu, zwykle widzianych na ekranie komputera.

Wybory w Stowarzyszeniu Polska 2050 w Policach, bardzo ważne wydarzenie, bo wyłoniliśmy nowe szefostwo na najbliższą kadencję. Skład osobowy naszego zarządu gwarantuje ultra aktywność i skuteczność. Mam pewność, że inicjatywy Żanety, Agnieszki i Seweryna, przyniosą dużo dobrego w Policach

Wałcz – byłem już na kilku takich akcjach ale ta była szczególna, bo miała numer 300. w skali całego kraju. Cieszę się, że mogłem w niej uczestniczyć.

Wizyta Szymona w Policach była przedsięwzięciem niezwykle trudnym do organizacji, zwłaszcza, że odpowiadałem jeszcze za organizację innego wydarzenia z udziałem Szymona. Nasza Policka, żółta ekipa spisała się na medal, a  i Policzanie, dość licznie odwiedzili naszą imprezę i nawiązali bardzo sympatyczną i merytoryczną interakcję z Szymonem Hołownią podczas rundy pytań do niego.

Sam Szymon wyrażał się bardzo ciepło o wizycie w Policach

Zwieńczeniem mojej wrześniowej aktywności w Ruchu Polska 2050 były wybory do władz regionalnych Stowarzyszenia.

Zostałem wybrany do Zarządu Regionu uzyskując drugi, co do wielkości, wynik wyborczy. Oznacza to dla mnie nie tylko nawał dodatkowej pracy ale też jest wyrazem zaufania członków Stowarzyszenia w regionie Zachodniopomorskim, za co jestem mocno wdzięczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.