Ważne wydarzenie 19 listopada

Ważne dla Chemika Police, Rybaka, Tanovii, Florka, PSPS-u, DZIK-a, BBL-u, UKL Ósemka, Wodnika, SKARB-u, PUTW, Emerytów i Rencistów, HULK-a, GOLD TEAM, PROMIENIA, OSTOI i wielu, wielu innych organizacji, klubów i stowarzyszeń działających na terenie Gminy Police.

konspol

W dniu 19 listopada br. (sobota) w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Policach przy ul. Szkolnej 2. o godz. 8.30 odbędzie się coroczne spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych działających na terenie i na rzecz mieszkańców gminy Police. Celem spotkania jest ocena funkcjonowania programu współpracy Gminy Police z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań pożytku publicznego w roku 2016. Ramowy plan spotkania przedstawia się następująco:

1. Informacja o realizacji programu współpracy Gminy Police z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań pożytku publicznego w roku 2016.

2. Przedstawienie projektu uchwały Rady Miejskiej w Policach w sprawie programu współpracy Gminy Police z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami w zakresie realizacji zadań pożytku publicznego w 2017 roku.

3. Dyskusja i wnioski.

Po spotkaniu, dla chętnych, przeprowadzone zostanie bezpłatne szkolenie w zakresie zmian w regulacjach prawnych dotyczących współpracy finansowej jednostek samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi (m.in. nowe wzory ofert, umów i sprawozdań realizacji zadania publicznego w ramach przeprowadzonych otwartych konkursów ofert oraz uproszczone wzory ofert i umów dla trybu bezkonkursowego, tzw. „małych grantów”).

WARTO TAM PÓJŚĆ ALBO WYDELEGOWAĆ SWOICH PRZEDSTAWICIELI

Jeden komentarz do “Ważne wydarzenie 19 listopada”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.