Grzegorz Ufniarz

mam coś do zrobienia

Konsultują Głębokie

Przez cały miesiąc, na przełomie 2016/2017 r. trwać będą konsultacje społeczne dotyczące wyboru wariantu modernizacji skrzyżowania i pętli autobusowo-tramwajowej Głębokie w Szczecinie. Wspominam o tym, bo bardzo wielu Policzan codziennie korzysta z tego miejsca i wyniki konsultacji, a także zapoznanie z projektami, może być dla nich ważne.

Wariant 1

Wariant 1

Każdy z wariantów przewiduje, że węzeł przesiadkowy Głębokie będzie się składał z peronów autobusowych, tramwajowych, parkingów samochodowych „kiss&drive”, parkingów dla rowerów oraz stacji dla roweru miejskiego.

w2

Wariant 2

Niektóre z rozwiązań proponują perony tramwajowo-autobusowe tzw. door to door umożliwiające niemal bezpośrednie przesiadanie się z tramwaju do autobusu.

w3

Wariant 3

Jakie rozwiązanie wybiorą Szczecinianie, niebawem się dowiemy. O ile dobrze pamiętam, realizacja ma być zakończona w 2018 roku.

Wariant 4

Wariant 4

Na jednej z jesiennych sesji Rady Miejskiej wnioskowałem do Burmistrza oraz goszczącego na sesji Starosty Polickiego , by zadbać o to, aby planowana modernizacja Głębokiego nie zbiegła się w czasie z planowanym na rok 2017 remontem wiaduktu w Mścięcinie. Mogłoby to spowodować powstanie istotnych utrudnień na dwóch z trzech dróg dojazdowych pomiędzy Policami i Szczecinem.

źródło: www.konsultuj.szczecin.pl

Kategoria: Prace radnego

Twój adres e-mail nie będzie publikowany. * oznacza pola, które trzeba wypełnić obowiązkowo

*

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.