Na Robotniczej jeszcze TYLKO 40 metrów chodnika

Na ulicy Robotniczej u zbiegu z Piaskową modernizowany jest stary chodnik oraz powiększane zatoki parkingowe. Działanie dobre, bo chodnik tu mało uczęszczany za to zbyt płytkie stanowiska parkingowe utrudniały przejazd.

Korzystając z tej okazji wystąpiłem szybko jeszcze o dwie drobne sprawy. jeżeli uda się je zrobić, chodnikowy problem na Robotniczej będzie załatwiony.

Oto treść wystąpienia:

 

Burmistrz Polic

w Police

ul. Batorego nr 3

Szanowny Panie Burmistrzu Obecnie prowadzona jest modernizacja chodnika na ul. Robotniczej w Policach na odcinku od ul. Piaskowej do posesji 20. Na całej ulicy Robotniczej został jeszcze jeden krotki odcinek, gdzie jest stary chodnik i to przy budynku gminnym Robotnicza 18. W związku z tym wnioskuję aby remontem objąć również ten krótki, bo zaledwie 40 metrowy odcinek chodnika. Dodatkowo wnioskuje aby wreszcie(wnioskuję o to już od 3 lat) załatać dziurę w parkingu przy posesji Robotnicza 14a. Kilka lat temu podczas robót telekomunikacyjnych wycięto prostokątną dziurę w parkingu o wymiarach mniej więcej 1m na 50 cm i do dziś tej dziury nie zaklejono, a wystarczy tam ułożyć kilka kostek polbrukowych. Dziękuję i liczę na przychylne potraktowanie tych drobnych wniosków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.