Dziękuję Pani Beacie Golisowicz

Z wielkim smutkiem przyjąłem wyniki konkursu na dyrektora „Białej” szkoły w Policach. Z tą szkolą jestem silnie związany emocjonalnie i mam do niej ogromny sentyment. Moja mama tam uczyła matematyki, mój tata prowadził tam stołówkę szkolną, ja i moja żona jesteśmy jej absolwentami.  Zawsze uważałem, że te cztery lata w Białej, to był najwspanialszy okres moim edukacyjnym życiu.

Pani Beata była świetnym dyrektorem. Z wielką wprawą łączyła zdolność zarządzania szkołą, świetnie rozwijała jej poszczególne elementy(Podgrodzie, basen, internat, boiska, hala), a jednocześnie szczególnie  dbała o dydaktyczną rolę szkoły, co potwierdzają wyniki nauczania, szeroki zakres klas profilowych i zajęć dodatkowych.

Sądzę, że śmiało można Panią Beatę ustawić w jednym szeregu z Panem Jerzym Kliszewskim legendarnym już dyrektorem Białej.

Nie chcę ocenić stylu i sposobu przeprowadzenia konkursu oraz faktu, że przedstawiciele Starostwa i kuratorium nie poparli Pani Beaty. Niech to ocenią mieszkańcy w najbliższych wyborach.

Rada pedagogiczna, branżowe związki zawodowe, rodzice i uczniowie murem stali za Panią Beatą i to jest jej wielkie zwycięstwo.

Dziękuję Pani Beacie za owocne 10 lat kierowania szkolą. Dziękuję Pani Beacie za to, że mimo wielu przeciwności i kłopotów zawsze kierowała się dobrem szkoły i zachowywała przy tym wielką przyzwoitość.

Za to wszystko Pani Beato DZIĘKUJĘ.

Jeden komentarz do “Dziękuję Pani Beacie Golisowicz”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.