Sprawy z ostatnich dni

Opadł już kurz po wyborczym zamieszaniu. Nadal trwa kadencja 2014-2018 więc nie ma czasu na przerwę 🙂

W ostatnich dniach poruszyłem cztery, moim zdaniem, ważne sprawy:

GŁĘBOKIE

1 – rozpocząłem internetowe konsultacje dotyczące obecnego sposobu organizacji ruchu na skrzyżowaniu na Głębokim, głownie szukając odpowiedzi u Policzan, czy w okresie jesienno-zimowym lepiej i sprawniej im się jeździ z minirondem, czy sygnalizacją świetlną. Po zakończeniu konsultacji, wnioski i propozycje skieruję do Pana Burmistrza i Pana Prezydenta. – konsultacje w formie ankiety prowadzę na swoim pofilu na Facebooku

MAGNOLIE NA ZAMENHOFA

2 – na wniosek mieszkańców ulicy Zamenhofa, skierowałem prośbę aby wiosną przyszłego roku, w trakcie wykonywania nasadzeń zastępczych na remontowanej ulicy Zamenhofa, posadzić również magnolie.

 

PARKINGI

3 – skierowałem zapytanie o precyzyjne określenie terminu zadań – Budowa miejsc parkingowych na ul. Boh. Westerplatte, Remont sięgacza od ul. Zamenhofa do ul. Boh. Westerplatte oraz urządzenie placu zabaw dla dzieci na ul. Piłsudskiego.

 

OPIEKA ZDROWOTNA NOCĄ

4 – skierowałem do szczecińskiego oddziału NFZ zapytanie, czy nocna i świąteczna opieka zdrowotna w Policach, która obecnie świadczona jest w nowym miejscu przy ul. Piłsudskiego 6, wykonywana jest zgodnie z umową zawartą po postępowaniu przetargowym w roku 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.